Home    >> Tisková řešení a stroje    >> Novinky    >> Nové kancelářské tiskárny štítků QL-710W a QL-720NW
PDF Tisk Email
Pondělí, 27 Srpen 2012 07:31

QL-720nwSpolečnost Brother uvádí na trh dvě nové tiskárny štítků QL-710W a QL-720NW. Přístroje jsou určené pro širokou škálu použití v kancelářích, skladech, zdravotnických zařízení a ve veřejné správě. Oba modely nabízejí možnost bezdrátového síťového připojení, a mohou tak být použity v pracovních skupinách. Lze s nimi snadno označit obálky, CD/DVD, ID karty a kancelářské potřeby.

 

Malá zařízení, velké možnosti
QL-710W a QL-720NW jsou tiskárny s nízkou hmotností (1,20 kg), vysokou rychlostí tisku až 93 štítků za minutu (150 mm za sekundu), s tiskovým rozlišením 300 x 600 dpi a maximální délkou tisku až 1 m. Jednotlivý i vícenásobný tisk usnadňuje automatický odstřih štítků.

Tisk v síti
Díky bezdrátovému i drátovému připojení (jen QL-720NW) mohou být zařízení použita i v pracovních skupinách. Speciální software BR Admin Light umožňuje snadnou konfiguraci s firemním síťovým řešením. Do jedné sítě lze připojit až 50 tiskáren, které umožňují zpracování štítků na různých místech pracoviště. Šablona štítku z mateřské firmy tak může být snadno předána každé pobočce, což je užitečné zejména v oblasti maloobchodu. Při tisku velkého množství štítků, lze tisk rozdělit i mezi více tiskáren, čímž se zkrátí celková doba trvání tiskové úlohy. QL-710W a QL-720NW jsou také vybaveny programem P-touch Editor Lite LAN pro tvorbu vlastních štítků bez nutnosti instalace softwaru do počítače.

Speciální software
Obě tiskárny jsou dodávány s bezplatným programem P-touch Editor 5.0. pro tvorbu štítků s grafickými motivy. Program podporuje většinu protokolů čárových kódů, 17 druhů písem, 11 stylů písem a 126 druhů rámečků. Program také umožňuje import databází a podporuje automatickou detekci velikosti štítku, jenž pomáhá eliminovat zbytečné výtisky. Absolutní novinkou je tisk z chytrých telefonů a tabletů. Mobilní tisková aplikace iPrint&Label umožňuje tisknout štítky na tiskárnách Brother QL bez nutnosti připojení k počítači, ze zařízení iPad/iPhone/iPod Touch nebo Android Smartphone. Tuto bezplatnou aplikaci podporují síťové modely QL-710W a QL-720NW, a je možné tisknout ve stejné síti pomocí bezdrátové LAN. Tím je dosaženo snadného, pohodlného a rychlého mobilního tisku štítků. iPrint&Label lze zdarma stáhnout z Apple Store nebo Google Play.

Technické specifikace

  • Startovací sada obsahuje dvě snadno vyměnitelné role štítků – adresní štítek 29 x 90 mm (100 ks) a roli šířky 62 mm (8 metrů)
  • Snadné připojení k zařízení s USB 2.0
  • Možnost tisku ve 28 jazycích, včetně češtiny
  • Zrcadlový a vertikální tisk

Návrat na předchozí stranu

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes174
mod_vvisit_counterTento týden443
mod_vvisit_counterCelkem1524077

We have: 8 guests online