Home    >> Tisková řešení a stroje    >> Novinky    >> Tiskněte zdarma a bezdrátově s aplikací pro Android
PDF Tisk Email
Středa, 25 Červenec 2012 08:27
android_pagescope

Konica Minolta vyvinula novou aplikaci pro operační systém Android, který využívají zejména chytré telefony. Zákazníci na celém světě si mohou díky nové aplikaci PageScope Mobile zjednodušit práci s multifunkčními zařízeními bizhub od Konica Minolta. Aplikace je již k dispozici a je zcela zdarma.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.kmbt.pagescopemobile.ui

PageScope Mobile je aplikace, která spojuje Android se zařízeními Konica Minolta. Uživatelé mohou bezdrátově tisknout dokumenty, e-maily i webové stránky. Stejně tak mohou skenovat na dálku nebo ukládat dokumenty – jen tím, že právě pracují s aplikací.„Po loňském uvedení aplikace pro iPhone, iPad a iPod Touch přicházíme s další službou pro majitele chytrých telefonů,“ říká Pavel Kelča, produktový manažer Konica Minolta.

Aplikace ale nabízí i mnoho dalších užitečných funkcí. Snadno v ní vytvoříte zabezpečené tiskové prostředí s využitím ověřování uživatelů nebo sledováním jejich aktivity, což vám při optimálním využívání může přinést výrazné snížení nákladů.Navíc lze PageScope Mobile spojit s externími cloud službami jako je Evernote nebo GoogleDocs. To umožňuje stahování dat z cloud služeb.„Samozřejmě vnímáme aktuální trendy a chceme i v budoucnu nabízet našim zákazníkům inovativní řešení pro zjednodušení kancelářské práce s využitím mobilních telefonů a cloudových řešení – přesně tak, jak nám velí firemní slogan ‚Giving Shape to Ideas‘ – dáváme nápadům tvar,“ uzavírá Pavel Kelča. Aplikace je ke stažení zdarma na Google Play.

Návrat na předchozí stranu

 

Zákaznický portál

NEPŘIHLÁŠEN ( registrace )

POČASÍ PLZEŇ
Počasí Plzeň - Slunečno.cz
POČÍTADLO NÁVŠTĚV
mod_vvisit_counterDnes141
mod_vvisit_counterTento týden410
mod_vvisit_counterCelkem1524044

We have: 15 guests online